Hieronder een overzicht van deelnemers aan Middeleeuws Rhoon 2016:

10e / 11e eeuw:
Daugava Sibbe:www.patrickhoogenboom.wix.com/daugavasibbe

12e / 13e eeuw:
Een cast van de nieuwe musical ROLF, bestaande uit kinderen en volwassenen uit Rhoon, Poortugaal en omstreken: Musical Rolf

14e / 15e eeuw:
Campvere:http://www.kssf.nl/living-history-1-campvere-re-enactment-van-borselen-15e-eeuw.html

Gina Verkuijl en Susanne Hartenberg: viltvrouwen

De Ridderlijke Broederschap

Johan Terlouw: middeleeuws borduren

Marianne en Peter den Hartog: kantwerken

Roy en Nelleke de Wilde: chirurgijns

Annenies Keur: Kapoenke de rondtrekkende schrijfster.

Gelderse Roos: Middeleeuws schoenmaker; middeleeuws foto-momentje, verkoop middeleeuwse kindermutsjes: www.gelderseroos.nl

De Schelmen van ’t Scheld vzw:www.deschelmenvantscheldt.weebly.com

Burgundian Bastards: www.burgundianbastards.be

Campvement van Sint Severus:www.campementvanstintweverus.nl

Avantazie Smederij: www.avantazie.nl

Kennemer Kunstgilde:www.kennemerkunstgilde.nl

Leder en Draet:www.facebook.com/henk.koster.397?fref=ts & www.facebook.com/profile.php?id=100008195556173&fref=ts

De Baljuw van Heuclum:www.facebook.com/baljuwvanheuclum?ref=aymt_homepage_panel

Die Edelike Spijse:www.edelike-spijse.nl

Orde van Sans Souci:https://www.facebook.com/groups/1514578898811992/?fref=ts

Alles of Nixx: levende geschiedenis / entertainment: www.allesofnixx.com

Graven van Holland:www.gravenvanholland.nl

Shirwood Arms: www.sherwood-arms.nl

Boers Brothers: Schoenmaker, pelgrims, marskramer

Speelt ende Queelt & Ars Manu:www.speeltendequeelt.be

De papiermaecker:www.depapiermaecker.nl

De Griffioen: roofvogels:www.facebook.com/MiddeleeuwsGenootschapDeGriffioenVzw

Replic Art: Middeleeuwse kledij

Kolja de Kareliër: middeleeuwse Lepel- en kommensnijder: www.kolja.4t.com

Met und Mittelalter Lars Karsten Willer: https://www.facebook.com/larskarsten.wille

Ocarianas: Middeleeuws ocarina’s (fluitjes); www.facebook.com/ocarinabudapest

De Polderkol: kruiden, smeersels en dranken; www.polderkol.nl

Oud van Nieuw: www.oudvannieuw.nl

Marskramers Amsterdam:www.i23970.wix.com/demarskramers

Klatovsti Poutnici: mede-leverancierwww.klatovsti-poutnici.com

Atelier in den Nije Poort: historisch kleermaakster: www.atelierindennijepoort.nl

Aye: www.entertainster.nl

Bikkel en Been: www.bikkelenbeen.com

Atelier Zilverlinde: www.zilverlinde.nl

Marieke Soetebier: kastelenspel & middeleeuwse koek- en snoepwaren www.facebook.com/m.soetebier

Johan Evers: touwslager: workshop maak je eigen touw

De Kasteelschutters: boogschieten voor publiek: www.kasteelschutters.nl


Entertainment:

Florisimo : nar / jongleur / vuurspuwer: www.florisimo.nl

Marinus Kalkman: verhalenverteller:www.Historyteller.nl

Erik de steltloper/ vuurspuwer:www.allesofnixx.com

Jannes de Goochelaar:www.jannesdegoochelaar.nl

Middeleeuwse muziekgroep Slag ende Stoot: www.slagendestoot.com

Acrobaten De Zotten: (zie website van Slag ende Stoot)

Muziekgroep de Sassenachs:www.facebook.com/Sassenachs

Esperanza - projectkoor: Middeleeuwse liederen